Jump to content
Cs-Dust.pl

Devil^^

Właściciel
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Devil^^ last won the day on March 5 2019

Devil^^ had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Devil^^

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Wzór: Nick na serwerze: Wiek: Dlaczego Ty: Doświadczenie: Znajomość AMXX [1-10]: Ile czasu spędzasz na serwerze: Jak długo jesteś z nami: Składka miesięczna [11.07zł] (TAK/NIE): Link Do Game Tracker: Masz Steam z grą Counter Strike 1.6? (TAK/NIE): Link do Banid: Mikrofon [TAK/NIE]: Wymagania : - Składka [11.07zł] sms / 6zl- przelew - Minimum 16 lat, - Znajomość i przestrzeganie regulaminu serwera, oraz forum - Bezkonfliktowość na serwerze oraz na forum, - Minimum 20 godzin przegranych na serwerze, - Aktywność na forum (minimum 10 konkretnych postów), - Konto steam z grą Counter-Strike 1.6. - Sprawny Mikrofon. Obowiązki Admina +informacje -Pilnowanie porządku na serwerze -Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu -Zaglądać na forum sieci co jakiś czas - Admin może dostać maksymalnie 2 ostrzeżenia (3 warn = degradacja)
 2. Wymagania: Minimalne 16 lat Posiadanie aktywnego konta STEAM (z grą CS 1.6) - konto te nie może być banowane na portalach typu: BlackListed, BANID. Należy wykazywać się ponad przeciętną aktywnością na forum jak i na serwerach. Oczekujemy sporego doświadczenia w ocenianiu ss'ów jak i w rozpisce demek (zostanie to sprawdzone). Od siebie oczekuję aktywności i chęci w nauce (kto pyta nie błądzi). W niektórych przypadkach obowiązek potwierdzenia swojego wieku. Wysoka kultura osobista (nie toleruje byków językowych). Obowiązkowy jest MIKROFON ! Umiejętność korzystania z AMXBANS'a I na sam koniec, najważniejsze - POKORY i współpracy z pozostałymi członkami grupy BlackListed Akceptacja regulaminu Obowiązki: Każdy członek grupy BlackListed zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu forum. Każdy członek grupy BlackListed ma obowiązek często przebywać na forum w celu pomocy użytkownikom. Wszelaka aktywność na forum oraz w dziale Strefa Banów. Sprawdzanie ss'ów, a także pomoc Sędziom w rozpisywaniu demek Przywileje: Ranga na forum BlackListed Dostęp do działu Strefa Banów . Możliwość zdobycia większego doświadczenia w miłej atmosferze. Możliwość wykazania się, a w późniejszym czasie możliwość kandydowania na stanowisko Opiekun BlackListed . Wynagrodzenie w postaci (VIP na forum, na serwerach) za większe zaangażowanie na forum. Wzór: Imię: Wiek (dokładna data urodzenia): Link do swojego profilu na BANID: Posiadasz mikrofon [TAK/NIE]: Doświadczenie w ocenianiu demek/ss'ów: Parę słów o sobie: Czytałeś regulamin grupy BlackListed?: Kiedy ostatnio czytałeś regulamin: Czy akceptujesz regulamin BlackListed: Znajomość obsługi AMXBans [1/10]: Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?:
 3. Devil^^

  [Wzór/Wymagania] Grafik

  Wymagania: Znajomość regulaminów Forum. Minimalne 15 lat. Posiadanie aktywnego konta na forum Cs-Dust.pl Wykazywanie się ponad aktywnością na forum. Oczekujemy sporego doświadczenia w grafice. Wysoka kultura osobista (nie tolerowanie byków językowych). Znajomość programów graficznych. Kreatywność w realizacji zleceń. Umiejętność pracy w zespole. Obowiązki: Przestrzeganie regulaminów forum. Wszelaka aktywność na forum oraz w dziale Grafika. Wykonywanie wszystkich zleceń na forum. Przywileje: Ranga na forum Grafik. Dostęp do "Pokój Grafika". Możliwość zdobycia większego doświadczenia w miłej atmosferze. Możliwość wykazania się, a w późniejszym czasie możliwość kandydowania na stanowisko Moderator Działu. Wynagrodzenie w postaci (VIP na forum, na serwerach) za większe zaangażowanie w dziale Grafika. Wzór: Imię: Wiek (dokładna data urodzenia): Parę słów o sobie: Doświadczenie w zajmowaniu się grafiką: Jakich programów graficznych używasz: Czy akceptujesz regulamin forum: Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?: Przykładowe 3 prace (wykonane przez ciebie):
 4. Devil^^

  [Wzór/Wymagania] Redaktor

  Wymagania: Znajomość regulaminów Forum. Minimalne 15 lat. Posiadanie aktywnego konta na forum Cs-Dust.pl Wykazywanie się ponad przeciętną aktywnością na forum. Oczekujemy sporego doświadczenia w prowadzeniu redakcji. Wysoka kultura osobista (nie tolerowanie byków językowych). Znajomość ortografii i zasad pisowni. Kreatywność w prowadzeniu redakcji, a także plan na jego dalszy rozwój. Bardzo dobry kontakt z użytkownikami forum. Obowiązki: Przestrzeganie regulaminów forum. Wszelaka aktywność na forum oraz w dziale Redakcja. Wymyślanie redakcyjnych konkursów, przeprowadzanie wywiadów z Administracją oraz z użytkownikami sieci. Pisanie ciekawych tematów, gazetek, a także ciekawostek. Przywileje: Ranga na forum Redaktor Dostęp do działu Redakcja. Możliwość zdobycia większego doświadczenia w miłej atmosferze oraz poznanie wielu ciekawych osób. Możliwość wykazania się, a w późniejszym czasie możliwość kandydowania na stanowisko Moderator Działu. Wynagrodzenie w postaci (VIP na forum lub wybranym serwerze) za większe zaangażowanie w rozwój redakcji! Wzór: Imię: Wiek (dokładna data urodzenia): Parę słów o sobie: Doświadczenie w prowadzeniu redakcji: Czy akceptujesz regulamin forum: Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?: Przykładowa praca (wywiad, artykuł, gazetka):
 5. Devil^^

  [Wzór/Wymagania] Moderator

  Wymagania: Minimalne 16 lat! Minimalnie 100 postów. Minimalnie 2 dni online. Posiadanie aktywnego konta na forum (minimum przez 2 tygodnie) Cs-Dust.pl Wykazywanie się ponad przeciętną aktywnością na forum. Oczekujemy sporego doświadczenia w moderacji (znajomość silnika IPS). Wysoka kultura osobista (nie tolerowanie byków językowych). Znajomość ortografii i zasad pisowni. Bardzo dobry wręcz idealny kontakt z użytkownikami forum. Kandydaci na moderatorów nie mogą mieć żadnych ostrzeżeń. Wykazywanie się umiejętnością "pokojowego" rozwiązywania konfliktów oraz łagodzenia sporów między forumowiczami. Moderatorzy muszą się wzajemnie dogadywać i rozkładać obowiązki równomiernie, aby nikt nie wchodził sobie w drogę. Info : Na obecnej rekrutacji oczywiście przymykamy oko na wymagania, ponieważ forum dopiero się rozwija. Obowiązki: Przestrzeganie wszystkich regulaminów na forum przez siebie samego jak i przez resztę użytkowników forum. Wszelaka aktywność na forum oraz w poszczególnych działach. Użytkownik pełniący tę funkcję ma obowiązek pomagać innym, świecić przykładem i wywiązywać się ze swoich obowiązków. Podstawowym obowiązkiem moderatora jest utrzymywanie porządku, dyscypliny, estetyki na forum. Rozwijanie forum poprzez tworzenie nowych tematów oraz poradników. Przywileje: Ranga na forum Moderator . Dostęp do ukrytych działów. Możliwość moderowania forum, a także dawanie ostrzeżeń na forum innym użytkownikom. Możliwość zdobycia większego doświadczenia w miłej atmosferze oraz poznanie wielu ciekawych osób. Możliwość wykazania się, a w późniejszym czasie możliwość awansowania na stanowisko Globalny Moderator. Wynagrodzenie w postaci (VIP na forum, na serwerach) za większe zaangażowanie w rozwój forum! Wzór: Imię: Wiek (dokładna data urodzenia): Parę słów o sobie: Doświadczenie w moderacji forum: Znajomość silnika IPS od strony panelu moderatora: Czy akceptujesz regulamin forum: Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?: Co się zmieni na forum :
 6. Forum już prawie gotowe 🙂 

×